אלקטור - מערכת לניהול קמפיין בחירות

תן לטכנולוגיה לעזור לך לנצח

כפי שנבדק ואושר על-ידי

מערכת אלקטור מסייעת למתמודדים ולמנהלי מטות להפוך תומכים פוטנציאליים לקולות בקלפי, עם אחוז ניצחונות גבוה במיוחד בקרב לקוחותיה

תמיכה בכל סוגי הבחירות, ובהם: 

ארציות

מוניציפליות

פריימריז

ארגונים ולשכות

ה-Data שלך שווה הרבה יותר - בינה מלאכותית באלקטור

הזמן בקמפיין הוא משאב חשוב. כנראה שלא תצליח להגיע לכל המצביעים בספר הבוחרים, אך בעזרת מידע וסיווג ראשוני, נוכל לייצר עבורך פרופיל של המצביעים עם הסיכויים הגבוהים ביותר שתומכים בך. לשם כך אנחנו נעזרים בשימוש באלגוריתמים מורכבים מתחום הלמידת מכונה וה-AI.

אבטחה ופרטיות מידע על פי דרישות המחוקק

אנחנו יודעים באלקטור עד כמה הבחירות ופרטיות הבוחרים הם רגישים. אנחנו באלקטור פועלים על תקנות המחוקק, בשיתוף ובבדיקת חברות האבטחה החזקות בשוק, בשיתוף מלא עם מערך הסייבר והרשות להגנת הפרטיות

אלקטור ביום הבחירות

היום הגדול הגיע, מה שעבדתם עליו בחודשים ובשנים האחרונות כרגע עומד למבחן. אנחנו מאמינים כי ביום בחירות לא מנסים לגייס תומכים חדשים, אלא עושים את המקסימום להוציא את התומכים שאספת במהלך הקמפיין להצביע. המערכת מכווננת למצב המרצת תומכים בכל הרמות.

נגן וידאו

כך הצליחה מפלגת הליכוד לנייד עוד 200 אלף קולות אל הקלפי

צפו בכתבה מערוץ 1, על הערך מוסף האדיר של מערכת אלקטור, בקמפיין הליכוד בראשות בנימין נתניהו במרץ 2020

Group-160.svg

מפלגת ישראל ביתנו, בחירות לכנסת

" בקמפיין ארצי, יכולת שליטה היא קריטית ומורכבת בגלל המידע הרב והצוות הרחב.
אלקטור הוכיחה את עצמה כמערכת יציבה ואמינה עם ערך מוסף משמעותי הן מבחינת איסוף וארגון נתונים, והן מבחינת הפשטות התהליך בשילוב מערכות ה-AI שעזרו לנו בין היתר בסיווג הקהל. 
לאחר סקר שוק רחב מבין השחקנים הקיימים בשוק, בחרנו באלקטור פעם אחת ובחרנו בהם שוב "

Group-160.svg

רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון, ניצחון על ראש עיר מכהן, 2018

מערכת ״אלקטור״ הוכיחה את יעילותה הן בקשר השוטף עם הבוחר טרם יום הבחירות והן ברגע האמת בניהול יום הבחירות. ממשקים ידידותיים למשתמש המאפשרים מעקב שוטף אחר קצב ההתקדמות באמצעות הזרמת נתונים שוטפת ומדויקת, ובתוך כך מתן יכולת רחבת היקף להנעת מצביעים בהתאם למצב הקיים, זאת באמצעות שיטת פירמידה יעילה וידידותית לכל. "

תמונת הרקע מתוך מטה הבחירות של רז קינסטליך, 2018

סיפורי הצלחה של אלקטור

המערכת החכמה והמתקדמת בשוק

ידידותית למשתמש

מתוך הבנה שקהל היעד שלנו מורכב לאו דווקא ממומחי מחשבים, המערכת עוצבה ותוכננה על מנת שכל משתמש קצה ידע להסתדר ולנווט בה בקלות ופשטות

טכנולוגיה ואבטחה

אלקטור פותחה על ידי אנשי מקצוע בכירים בתחום אבטחת המידע ופיתוח מערכות תוכנה. לא התפשרנו על בניית מערכת שתסתפק בלספק את הסחורה: אנחנו רוצים שזה יעבוד טוב ויאובטח בתקנים המחמירים ביותר

אפיון שנכתב בדם

את האפיון כתבו אנשי מטה ומנהלי קמפיין מנוסים שעברו במצטבר עשרות מערכות בחירות. גזרנו את היתרונות, ינקנו מהשטח את מה שחסר, ותחמנו את זה למקום אחד

התממשקות מלאה עם רשתות חברתיות

מערכת חכמה המסתנכרת עם גוגל, פייסבוק, רשתות חברתיות ודפי נחיתה מיועדים בשילוב עם צ'ט בוטים, סיווג מצביעים ועוד

מוקד טלפוני

"רובה השיחות" של אלקטור, מייתר את הצורך של המוקדן בחיפוש סזיפי למי להתקשר, ויודע להציג את השיחה הרצויה על פי כללים ועדיפויות שקבע מנהל המטה מבעוד מועד.

פעילים באפליקציה

השטח הוא מרכיב דרמטי בדרך לניצחון בבחירות. פעילים מעורבים, הם חלק משמעותי בהצלחת הקמפיין. המודולים השונים שפיתחנו כוללים אפשרות להוספת תומך מכל מקום בעזרת האפליקציה, סיווג בני משפחה באופן אוטומטי, קבלת התראות, דירבון תמידי והתממשקות לספר הטלפונים. כמובן שהכל מוצף למנהל מטה שמקבל דיווחי מאקרו ומיקרו בזמן אמת.

אלקטור במדיה

נמרוד אלירן סבח, […] הוא זה שהוביל את החדרת השימוש באפליקציה ובניית המנגנון האנושי סביבה. להערכתו, השימוש באפליקציות מסוג זה יתפוס מקום מרכזי בקמפיין של כל המפלגות. "זו הדרך הטובה והבטוחה ביותר להגיע לאנשים", אמר סבח. "כל מפלגה מבינה שאם היא לא שם, היא לא תצליח לעבור את זה בשלום.

עומר כביר, כלכליסט

מה המכנה המשותף למפלגות החרדיות, מרצ, העבודה, כחול לבן והרשימה המשותפת? התשובה היא שכל המפלגות הללו החליטו לוותר על כלי, שהציונות הדתית, ימינה והליכוד, רואות בו חיוני לניצחון בבחירות: אפליקציית אלקטור.

חגי ימין, The Marker

סבח לא הרים ידיים. הוא הכיר את המערכת והיה זה שהכניס את השימוש בה לקמפיין הבחירות של יאיר רביבו לראשות העיר לוד בבחירות המוניציפליות ב־2018. […] הגורם שהכריע מבחינת סבח את הכף לטובת אלקטור היתה האפשרות שהציע לו מייסד ומנכ"ל החברה, צור ימין, לעבוד בצמוד אליו כדי לפתח תכונות ויכולות ייחודיות שיתאימו לצורכי הקמפיין.

עומר כביר, כלכליסט

עוד מבית אלקטור

אלקטור היא מוצר דגל מבית אלקטור בית תוכנה בע"מ המתמחה באפיון ופיתוח תוכנות מורכבות. בואו להכיר חלק מהפרויקטים בהם היינו שותפים

איתך בכל מסך

אלקטור הולכת איתכם לכל מקום – עבדו במסך מחשב במטה ובשטח באמצעות טאבלטים וסמארטפונים